pCGBFpoQcqRbtw==
top of page

ZIŅOJUMU DĒLIS 

aktualitātes un jaunumi

IZMAIŅAS MARŠRUTOS UN VEIKALIŅA DARBA LAIKĀ!

June 11, 2018

Līgo svētku dienā nekursēs mūsu busiņi un arī Valmieras veikaliņam būs brīvdiena. Citas dienas gan - viss kā ierasts un gaidīsim ciemos! Lai lustīgi! ;) 

Izmaiņas maršrutos!

April 26, 2018

Ar sveicieniem mūsu gardēžiem! 

Vēlamies paziņot par tuvojošajām brīvdienām veikaliņā un busiņu maršrutos.

BUSIŅIEM izmaiņas šoreiz skar tikai Rīgas maršrutus - 30. aprīlī un 4. maijā tie NEKURSĒS.

Pārējie maršruti un dienas kā ierasts.

-

Savukārt 1. maijs un 4. maijs būs brīvdiena veikaliņā.

-

Priekā,

Grasbergu saime.

Grasbergs dabīgie un īstenie piena produkti tagad ērti pieejami arī RĪGĀ!

February 07, 2018

Grasbergs dabīgie un īstenie piena produkti tagad ērti pieejami arī RĪGĀ! 
Saprotot to, ka jūsu interese pēc mūsu produkcijas tikai aug steidzām risināt situāciju RĪGĀ tiem, kam busiņus noķert nesanāk. 
-
Tā rezultātā šobrīd esam izveidojuši jauku sadarbību ar trim lieliskām vietām, kur mūsu produkcija ir pieejama. 
-
RĪGAS CENTRĀ visērtākā vieta šobrīd ir veikals Zaļā Govs Krišjāņa Barona ielā 34.
-
TEIKĀ un akārtnē apciemojiet jauno Dabas Dobe veikaliņu Lielvārdes ielā 10. 
-
Kā arī jums ir iespēja iegādāt mūsu produkciju Svaigi.lv virtuālajā tirgū, produkciju saņemot ar piegādi, vai uz vietas Svaigi.lv biroja telpās ĀGENSKALNĀ, Margrietas ielā 7.

Piedāvājam 3 jaunas siera garšas!

January 16, 2018

JAUNUMS SIERA CIENĪTĀJIEM UN GARDĒŽIEM!

Vēl pavisam nesen laidām klajā Grasbergs produkcijas jaunumu - Grasbergs klasisko sieru, kas nu jau stāv ne tikai uz ikdienas galda, bet arī svētku galda un kalpo kā gards cienasts dodoties ciemos. 
-
Pēc jūsu atsaucības un labajiem vārdiem mūsu jaunā siera virzienā, mums bija vēlme paeksperimentēt vēl nedaudz ar siera garšu, kā rezultātā radās 3 jaunas siera garšas. Svaigais zaļumu, ķiploku un pikantais paprikas siers.
-
Aicinām uz degustāciju Grasbergs piena Produktu Veikals un jautājiet pēc siera gan mūsu busiņos, gan vietās, kur iespējams iegādāt mūsu produkciju
Lai labi garšo,
Priekā,
Grasbergu saime!

ZIEMAS SALDĒJUMS ir klāt!

December 06, 2017

Dāmas un kungi, esam izveidojuši unikālu, maģisku, baudāmu ziemas brīnumu. Pašiem provējot jaunumu gribējās to vēl un vēl. Brīdinam, ka tas var izvērsties par jauku svētku laika ieradumu, no kura grūti atteikties. :) Beidzot mums ir iespēja nodot arī jūsu garšas kārpiņām Grasbergs jauno ZIEMAS SALDĒJUMU ar piparkūku garšu. Tas ir mūsu dabīgais plombīra saldējums apvienojumā ar īpaši izvēlētajām un gardajām, Valmiermuižas alus virtuve darītajām, medus piparkūkām. Nāciet/brauciet ciemos uz veikaliņu Valmierā, kā arī jautājiet pēc jaunuma maršrutu busiņu šoferiem! 
-
ZIEMAS SALDĒJUMS pieejams 500ml un 1000ml iepakojumos.
-
*Tā kā saldējuma apjomi ir ierobežoti un, ja dodaties speciāli pēc šī produkta - aicinam sazināties ar mums, lai noskadrotu par to pieejamību zvanot 26670067. 

Veikaliņā un autoveikalos pieejamas arī olas!

December 03, 2017

Mūsu saimes vidējāis brālis Valts Grasbergs ar sievu Dārtu, ar lielu entuziasmu, pērn aizsāka rūpēties par cālīšiem, kas nu jau ir izauguši un spēj priecēt ar veselīgām un spēcīgām vistu olām. 
Varētu teikt, ka šeit, Zilūžu saimniecībā, šobrīd ir sastopamas superolas. Vistas laiski pastaigājas pa lauku, ēd kārtīgus graudus un uzturā lieto arī Grasbergs biezpienu, kas olām sniedz papildu bāgātīgu saturu. 
Šobrīd olas jau pieejamas arī mūsu veikaliņā Valmierā, kā arī busiņos – ‘’Rīgas maršrutos’’ piektdienās un sestdienās.

Tautās iziet ilgi gaidītais siers!

December 02, 2017

Esam ļoti priecīgi, ka varam beidzot ziņot jums par jaunumiem mūsu produkcijas klāstā. Pēdējā laikā esam gana enerģijas un labas domas veltījuši jaunā produkta virzienā un nu varam dot to pārbaudīt arī jums. Tagad Grasbergs produkciju papildina arī siers! 
Tas jau ir pieejams kā busiņu maršrutos tā arī veikaliņā Valmierā un drīzumā arī citviet. 
-
Visu šo nedēļu līdz pat 25. Novembrim to varēs degustēt Grasbergs Piena Produktu Veikals, Valmierā, Stacijas un Nākotnes ielas krustojumā. 
-
Gaidīsim ciemos 

Tautās ieziet Kokmuižas saldējums!

September 06, 2017

Kādu laiku atpakaļ kopīgi ar Kocēnu novads aizsākām jaunas saldējuma šķirnes radīšanu. Apzinot Kocēnu novadā esošos resursus nonācām pie Nauris Jurgenbergs, kurš savā saimniecībā nodarbojas ar cidoniju krūmu audzēšanu. Tas mums šķita gana pieklājīgs izaicinājums radīt jaunu saldējumu ar cidoniju garšu. Nu, pēc ilgāka laika testēšanas un garšu pielāgošanas, esam gatavi jums prezentēt Kokmuižas saldējums. Pirmā oficiālā šī saldējuma iziešana tautās paredzēta Kokmuižas svētkipasākumā 9. septembrī. 
Gaidīsim ciemos! ;)

Esam atvēruši savu pirmo piena produktu veikalu Valmierā!

August 14, 2017

Nākam ar prieka vēsti visiem valmieriešiem un apkārtnes ļaudīm. Pēc ilgas gaidīšanas un aktīviem darba procesiem esam beidzot gatavi atvērt savu pirmo veikaliņu Valmierā. Visas lietas notiek tām paredzētajā laikā un šis laiks ir klāt. No šodienas 15.08.2017 Stacijas un Nākotnes ielas krustojumā Grasbergs piena produkcijas veikals ir atvērts. Šobrīd sāksim skatīties un meklēt ērtāko darba laiku, tapēc sākumā tas būs no 9:00 līdz pat 19:00 no pirmdienas līdz piektdienai, savukārt sestdienās no 10:00 - 17:00. 

Gaidīsim Jūs ciemos un, lai labi garšo!

Jāņu siera siešana. Kā pagatavot Jāņu sieru 30 minūtēs?

June 18, 2017

Zanda Žentiņa ir Vīnkalnu saimniece un Zanda patiešām zin, kas ir jādara virtuvē, vēljovairāk, ja tas saistās ar mūsu pašu latviešu tradicionālo ēdienkarti. 
-
Šajā reizē Zanda soli pa solim parādīs kā pagatavot Jāņu sieru mājas apstākļos aptuveni 30 minūtēs. 

https://www.youtube.com/watch?v=PymdiJP6bNo
-
NEPIECIEŠAMĀS SASTĀVDAĻAS 1KG SIERA:
Nepieciešamās izejvielas 1 kilogramam siera:
3L Pilnpiens
1KG Biezpiens
100G Sviests
3 Olas
1 Ēdamkarote ķimenes
1 Tējkarote sāls

Visi mūsu video vienuviet.

June 04, 2017

Esam izveidojuši arī savu YouTube profilu, kurā ļoti ērti aplūkojami visi mūsu tapušie video, taij skaitā šeit arī krāsies video recpetes gardām lietām. Ienāc un seko līdzi jaunumiem arī šeit: 

Latvijas Valsts svētkos STRĀDĀSIM KĀ IERASTS!

May 02, 2017

Saprotot to, ka mūsu piena produkti ir kļuvuši par neatņemamu dienas sastāvdaļu ļoooti daudziem latviešiem un mājsaimniecību, esam nolēmuši visas dienas doties maršrutos kā ierasts līdz šim. Gaidīsim jūs ciemos mūsu busiņos! Uz tikšanos un, lai labi garšo! Grasbergu saime.

Uzlabota maršrutu karte.

March 05, 2017

Saprotot kartes lietošans paradumus un domājot par tās ērtāku lietošanu esam veikuši uzlabojumus, kas turpmāk ļaus vieglāk atrast maršrutus konkrētā dienā. Tiekamies busiņos! ;)

Padalies ar savu pieredzi šajā anketā.

February 23, 2017

Lai uzlabotu mūsu darbu un padarītu jūsu ikdienu vēl patīkamāku, mums ir svarīgs jūsu viedoklis. Lūdzu padalieties ar savu pieredzi saistībā ar GRASBERGS piena produkciju.

Ceturtdienās gaidām ciemos Gulbenes Vakara Tirdziņā.

February 21, 2017

Tirgus gadu simtiem ir bijusi ļaužu pulcēšanās vieta, kur iespējams iegādāt tuvējās apkārtnes labākos darinājumus un produktus. Prieks par to, ka līdz šodienai tradīcija ir salgabājusies un lielā daļā Latvijas pilsētu tirgus ir dzīves ritma ikdiena! 
-
Turpmāk ceturtdienās arī Grasbergs piena labumi būs Gulbenes Tirgū uz vakara tirgošanos no 17:40 līdz 19:00. Mūsu busiņš būs pilns ar labumiem – pienu, kefīru, jogurtu, sviestu, biezpienu un protams arī gardo saldējumu! ;)
-
Gaidīsim ciemos un, lai labi garšo! ;)

Please reload

bottom of page